رزرو بلیط قطار در ایران

برای مسافرت توسط خطوط راه آهن ایران شما نه تنها به یک بلیط نیاز دارید، بلکه باید قبل از همه چیز رزرو کنید. تقاضای حمل و نقل ریلی در ایران بالا است و قطار همیشه کمتر از نیاز است. در بسیاری از نقاط، تمام کرسی ها حتی یک یا دو هفته قبل از خروج از بازار فروخته می شوند. نحوه خرید و رزرو بلیط خود را بررسی کنید:

قیمت بلیط قطار

بلیط های راه آهن در ایران برای خدماتی که شما دریافت می کنید، نسبتا ارزان هستند. با ۲۰ تا ۲۵ یورو (۲۵ تا ۳۰ دلار) میتوانید صدها کیلومتر را در قطار درجه یک طی کنید. قیمت ها شبیه بلیط های اتوبوس VIP هستند اما به خصوص در سفرهای طولانی راحتی آن‌هابسیار بالاتر از هر وسیله نقلیه دیگر است، در حالی که برخی از اتصالات با سرعت بالا ممکن است سریع تر از هر گونه حمل و نقل زمینی در دسترس است. شما می توانید به راحتی قیمت سفر خود را در جستجوی جدول زمانی چک کنید. هنگامی که یک قطار را انتخاب می کنید و به مرحله بعدی بروید، قیمت در یورو طبق نرخ ارز روزانه بانک مرکزی ایران محاسبه خواهد شد.
اگر در طول فرآیند رزرو شما “کوپه خصوصی” را انتخاب کنید، باید هزینه تمام صندلی های کوپه را بپردازید، یعنی ۴ بلیط در کوپه ۴ تخت و ۶ بلیط در ۶ تخت. قیمت دقیق در مرحله بعدی محاسبه خواهد شد. با توجه به تقاضای زیاد در بسیاری از خطوط و تعداد کم قطارهای موجود، ما محفظه خصوصی را برای کمتر از ۲ نفر در محوطه ۴ تخت و کمتر از ۳ نفر در ۶ تخت توصیه نمی‌کنیم.

شما می توانید بلیط ها را برای مردان و زنان در یک کوپه رزرو کنید بدون توجه به اینکه آیا رابطه خانوادگی بین آنها وجود دارد. جداسازی جنسیتی یک سنت ایرانی نیست و خوشبختانه برای راه آهن اعمال نمی شود. اما اگر یک زن ترجیح می دهد در یک محفظه فقط برای زنان سفر کند، می‌تواند این گزینه را در طول فرایند رزرو انتخاب نماید.

رزرو بلیط قطار

رزرو بلیط قطار با توجه به تقاضای حمل و نقل بالا و تعداد کمی از قطارهای موجود در برخی از مسیرها، توصیه می شود که رزرو را در اسرع وقت انجام دهید، مخصوصا اگر بخواهید با قطارهای با کیفیت بالا یا قطارهای پردیس سفر کنید. شما به راحتی می توانید در دسترس بودن سفر مورد نظر را در جستجوی جدول زمانی بررسی کنید. اگر بلیط ها در دسترس هستند یا چند روز باقی مانده است، می توانید رزرو کنید. در این مورد، ما بلیط ها را ظرف ۲۴ ساعت ارائه می دهیم با توجه به اینکه هنوز در دسترس هستند.

رزرو بلیط در علی بابا

بلیط خود را سریع و همه جا دریافت کنید. بدون تحویل پستی، به شما یک ایمیل با بلیط آنلاین به عنوان یک فایل PDF ارسال می کنیم. آن را چاپ کنید و در کنترل بلیط در داخل ایستگاه نشان دهید. بیشتر مقاصد را می توانید آنلاین رزرو کنید.ما قیمت را بر اساس نرخ ارز رسمی در یورو محاسبه میکنیم. بازپرداخت تنها در ایستگاه های راه آهن ریاض ایران امکان پذیر است که به صورت نقدی به حامل بلیط پرداخت شود. مجازات ۳۰٪ تا ۳ ساعت قبل از خروج قطار و ۵۰٪ در صورت درخواست بین ۳ ساعت قبل از زمان خروج و خروج. بدون پس انداز پس از قطار بیفتد.

رزرو آنلاین بلیط قطار

بلیط قطار آنلاین با پرداخت آنلاین: پرداخت آنلاین و بلیط خود را آنلاین دریافت کنید.چند راه برای پرداخت بلیط شما وجود دارد. مشتریان اروپایی می توانند به طور مستقیم از حساب بانکی خود پرداخت کنند. مشتریان از سایر کشورها می توانند با انتقال بانک به حساب بانکی در اروپا یا هنگ کنگ پرداخت کنند. پرداخت کارت اعتباری دوباره به زودی در دسترس خواهد بود. خرید اینترنتی بلیط قطار در ایران یکی از راه‌های آسان و راحت برای سفرهایی است که با قطار برنامه‌ریزی کرده‌اید.

قطارهای بین المللی

در حال حاضر بلیط های بین المللی را ارائه نمی دهیم زیرا خدمات قطار بین ایران و ترکیه به حالت تعلیق درآمده است.

زمان خروج قطارها و کرایه ها در این سایت از Raja.ir، Fadak trains.ir و www.alibaba.ir پورتال رزرو بلیط و نشان دادن زمان واقعی در دسترس بودن است. زمان های متوسط برای تمام قطارها در دسترس هستند اما نه همه ایستگاه های خروج در سیستم قابل رزرو می باشند. در صورت عدم خروج از محل انتخاب شده، اما توقف قطار ذکر شده در جدول زمانی، شما باید از یک ایستگاه قبلی رزرو کنید و بعد از آن به قطار بروید.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *