تفلیس گرجستان

تفلیس

سفر اخیر من به گرجستان این کشور موفقیت آمیز بود، به لطف وبلاگ هایی که من از آنها خواسته ام و خواندن راه برگشت ژانویه من قادر به پیش بینی آن بودم. در حال حاضر، من تجربه خودم را به اشتراک می گذارم و چگونه توانستم در سفر به انفرادی زندگی کنم. 🙂

از تور لحظه آخری دبی به تور لحظه آخری گرجستان – آنچه شما باید به ارمغان بیاورد
یک چیز خوب در مورد ساکن بودن امارات متحده عربی دسترسی آسان به چندین مقصد سفر در جهان است. دارنده گذرنامه فیلیپینی و یک مهاجر دبی می توانند تا ۹۰ روز به گرجستان VISA FREE برسند (منبع: Visa HQ). همه چیزهایی که برای امن نیاز دارید اعتبار پاسپورت شما و برخی صفحات خالی است و شما برای رفتن خوب است.

کارخانه تعطیلات قانونی است و بسیار ارزان هستند.
کارخانه تعطیلات به تفلیس گرجستان

من تعطیلات خود را از طریق کارخانه تعطیل رزرو کردم – یک بسته ۳ شب و ۴ روزه که شامل بلیط های هوایی، اقامت در هتل و نقل و انتقال می باشد. کوتاه مدت بله، اما مقصد شهر تفلیس کاملا کوچک است، شما می توانید آن را برای ساعت ها بررسی کنید. قیمت این بسته متغیر است، اگر شما برای یک هتل ۵ ستاره انتخاب می کنید هزینه آن بالاتر است. از آنجایی که من قبلا برنامه های سفر خود را برنامه ریزی کرده بودم و پیش از آن میدانستم که روزی از تفلیس خارج خواهد شد، من برای گراند هتل انتخاب کردم. این هزینه AED 1099 من به همراه مکمل تک AED 200 و کل اتاق من بود، هات!

توجه داشته باشید که از آنجا که بسته ارزان است، پروازهایی که شما دریافت خواهید کرد صبح فوق العاده صبح (۱۲ مین پرواز از دبی به تفلیس و ۴ ساعت پرواز به دبی از تفلیس). از لحاظ فنی، فقط ۳ روز کامل برای خود دارید، اما همیشه می توانید برای اقامت خود برای یک روز اضافی ۱۵۰ دلار در روز بمانید، نه واقعا بد.

وقتی وارد فرودگاه شدم، فقط گذرنامه جدید، شناسه ها، کوپن سفرم را که چاپ کرده ام ارائه دادم و می توانستم از طریق مهاجرت به درستی بروم. نکته: آنها از شما خواهند پرسید که چقدر پول جیبی شما به اندازه کافی (به معنی حداقل AED2000) است.

پس از ورود به فرودگاه تفلیس، مهاجرت نیز از اسناد مسافرانه شما درخواست می کند، اطمینان حاصل کنید که از جمله ویزای اقامت خود در امارات متحده عربی (این بسیار مهم است). هنگامی که شما از مهاجرت خارج می شوید، چمدان خود را بگنجانید و مستقیما به ناحیه خروج بروید که در آن نشانه ای از کارخانه تعطیلات را مشاهده خواهید کرد، نمایندگان در انتظار شما همراه با دیگران هستند که از طریق آنها رزرو می کنند. ببینید، من واقعا بعد از همه چیز تنها نیستم!
ارز – چه نوع پولی باید در گرجستان بیاورید؟
پول برای آوردن در گرجستان

ارز در گرجستان لاری گرجستان (GEL) نامیده می شود. این واقعا از ارزش ارز امارات درهامز خیلی فاصله ندارد، اما من توصیه می کنم چند صد دلار برای اولین بار (در دلار) خرید و این در فرودگاه تفلیس برای GEL رد و بدل شده است. USD به GEL معادل بالاتری نسبت به AED به GEL دارد.

۵۰۰ دلار بیش از اندازه به اندازه کافی برای زنده ماندن برای ۵ روز است. من به سختی از ۳۰۰ دلار استفاده کردم (تقریبا ۷۰۰ ژل)، من حتی قادر بودم برای ناهار و شام جایی بخوابم و توانستم ۳ تور را برای ۳ روز رزرو کنم – خانه های زیادی را نیز از فروشگاه های محلی خریدم.
توجه داشته باشید که مکان هایی را که می خواهید بازدید کنید – نقشه را بیاورید

بل از اینکه من به زیبایی تفلیس بروم، من مکان هایی را که می خواهم بازدید کنم، دوست دارم. کجا این چیزها را پیدا کردم؟ گوگل و نمایش مشخصات عمومی شما همچنین باید نام خیابان خود را یادآوری کنید، برخی از آنها واقعا به یکدیگر نزدیک است به ویژه در قدیمی تفلیس که در آن بهترین کافه ها و سازه های قابل خواندن را می توان پیدا کرد. اگر در خیابان ها راه بروید مطمئنا تا زمانی که هزینه های تاکسی را صرف می کنید، فرصت پیدا کنید تا مکان های مخفی را کشف کنید.

نکات Instagram به تفلیس، جورجیا و فراتر از آن: اگر می خواهید مکان های اطراف شهر یا خارج از تفلیس را بیابید، چند حساب کاربری که باید دنبال کنید، عبارتند از: سفر جورجیا، InstagrimGeorgia، اکنون تفلیس، تفلیسپوتو و photomaker_d.k – این حسابها حیرت آور!
شما برای من این چیز را در فهرست ذکر می کنید – POWER PLUGS و SOCKETS در گرجستان.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *